AKTUALNOŚCI - PRZEDSZKOLE

Strony: [1][2][3][4][5][6][7] ...[53]

Dzień Chłopaka w przedszkolu

Każdy przedszkolak dobrze wie, Że kiedy wrzesień kończy się, Od najmłodszego, aż po starszaka, Wszyscy świętują Dzień Chłopaka.

czytaj całość

Wycieczka do Muzeum Historyczno – Archeologicznego w Częstocicach.

28 września 2017 roku przedszkolaki z naszego przedszkola udały się do Muzeum Historyczno – Archeologicznego w Częstocicach.

czytaj całość

KOLOROWA JESIEŃ JUŻ CHODZI PO LESIE, W KASZTANKOWĄ GRĘ DZISIAJ ZAGRA WIATR…”

26 września 2017 roku kiedy pani jesień na dobre zagościła w tematyce przedszkolnych zajęć dzieci z naszego przedszkola wybrały się do pobliskiego lasu.

czytaj całość

„Sprzątanie Świata”- Polska 2017 pod hasłem „ Nie ma śmieci – są surowce!".

Już od wielu lat nasze przedszkole bierze czynny udział w tej ogólnopolskiej akcji. 15 września 2017 roku, po pogadankach dotyczących ochrony środowiska, ,,przedszkolny patrol ekologiczny", pod nadzorem swoich nauczycieli i przy ich pomocy uczestniczył w akcji i oczyszczał z odpadów teren przedszkolny oraz najbliższą okolicę.

czytaj całość

"ŚWIĘTO PIECZONEGO ZIEMNIAKA”

Poświęcenie boiska szkolnego, prezentacje taneczne i wokalne dzieci z przedszkola i szkoły. Występy i przemowy zaproszonych gości. Konkursy, tańce i pląsy i wiele innych atrakcji czekało na nas 9 września 2017 roku na placu przy Publicznej Szkole Podstawowej w Wymysłowie.

czytaj całość

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

4 września 2017 roku nasza szkoła zgromadziła wielu zaproszonych gości. U jej progu stanęli rodzice, uczniowie szkoły, przedszkolaki, nauczyciele oraz wszyscy pracownicy po to, aby wspólnie powitać nowy rok szkolny.

czytaj całość

Strony: [1][2][3][4][5][6][7] ...[53]