Szkoła Podstawowa w Wymysłowie
START KONTAKT


AKTUALNOŚCI - PRZEDSZKOLE


Strony: [1][2][3][4][5][6][7] ...[51]

DLA CIEBIE MAMO I TATO

Dnia 24.05.17r. odbyła się w naszej szkole uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty. Wszyscy goście z zaciekawieniem oglądali występy przedszkolaków.

czytaj całość

GMINNY PRZEGLĄD PIOSENKI POLSKIEJ

Dnia 17.05.2017 r. w Kunowie odbył się Gminny Przegląd Piosenki Polskiej, którego celem było: popularyzowanie piosenki polskiej, stworzenie możliwości wymiany doświadczeń, rozwijanie zainteresowań muzycznych dzieci oraz wyłonienie utalentowanych wykonawców.

czytaj całość

MOBILNE PLANETARIUM

Czwartego maja zawitało do naszej szkoły ,,Mobilne Planetarium”. W dwóch kolejnych pokazach – dla młodszych i starszych dzieci – wzięli udział wszyscy uczniowie i przedszkolaki.

czytaj całość

BAŚNIE BRACI GRIMM”

"BAŚNIE BRACI GRIMM” – to spektakl teatralny wystawiony w kinie ,,ETIUDA” w Ostrowcu Świętokrzyskim przez aktorów Teatru Współczesnego z Krakowa, w którym uczestniczyli 27 kwietnia uczniowie klas I – II oraz starsza grupa przedszkolaków.

czytaj całość

KONKURS Z JAJEM

Przedmiotem konkursu organizowanego przez WOJEWÓDZKI DOM KULTURY IM. J. PIŁSUDSKIEGO W KIELCACH było ozdobienie skorupki jaja wielkanocnego bądź wydmuszki techniką tradycyjną lub dowolną.

czytaj całość

W OCZEKIWANIU NA ŚWIĘTA

Na kilka dni przed Wielkanocą w naszej szkole zorganizowany został ,,KIERMASZ WIELKANOCNY”, którego celem było promowanie efektów dziecięcej twórczości manualnej, utrwalenie tradycji i zwyczajów związanych ze świętami wielkanocnymi jak również pozyskanie dodatkowego funduszu na Radę Rodziców.

czytaj całość

Strony: [1][2][3][4][5][6][7] ...[51]

Optymalizacja dla Mozilla FireFox - 1024 x 768            Projekt: _D_M_