AKTUALNOŚCI - PRZEDSZKOLE

Słodko i wesoło

W ostrowieckim kinie „Etiuda” obchodzili swoje święto babcie i dziadkowie dzieci z Przedszkola ,,Stokrotka” przy Publicznej Szkole Podstawowej w Wymysłowie. Przybyłych szanownych gości ciepłymi słowami powitała Dyrektor  Szkoły pani Ida Nowakowska- Łapa.
W tym wyjątkowym dniu milusińscy z trzech grup przedszkolnych uroczyście wystąpili z programem pod hasłem ,,Herbatka dla Babci i Dziadka”. Prezentowali wiersze, piosenki nie tylko w języku polskim, ale również w języku angielskim oraz wcielili się w postacie z takich bajek jak „Rzepka”, „Ciepłe kapcie” czy „Prezent dla babci i dziadka”. Dzieci przygotowane pod kierunkiem nauczycielek Danuty Chojnackiej, Tatiany Pocheć – Pękalskiej i Agnieszki Misztal przy współudziale pań Jolanty Jelonek, Moniki Klimala, Anny Dymanowskiej i Kamili Góreckiej  złożyły życzenia seniorom, a po występie  obdarowały  laurkami ozdobionymi filiżanką z herbatą i upieczonymi wcześniej specjalnie na tę okazję ciasteczkami.
Wszystkim BABCIOM i DZIADKOM  życzymy, aby ich dni wypełnione były pięknymi chwilami, a duma z wnucząt przepełniała ich serca.                 


powrót

Publiczna Szkoła Podstawowa
Przedszkole "Stokrotka"
w Wymysłowie

ul. Wesoła 43
27-415 Kunów

KONTAKT:
tel/fax: (41) 262-47-81
mail: spwymyslow@poczta.onet.pl
 
Ogółem: 347005
Dzisiaj: 53
On-line: 2

UWAGA: Na stronie wykorzystujemy pliki cookie, aby analizować ruch. Korzystając z niej zgadzasz się na to.

Optymalizacja dla Mozilla Firefox - rozdzielczość pozioma min 640px max 1900px                 Projekt: _DM_