AKTUALNOŚCI - PRZEDSZKOLE

WEŹ ZDROWIE W SWOJE RĘCE!

,, WEŹ ZDROWIE W SWOJE RĘCE!”- pod takim hasłem zorganizowane zostało czwartego grudnia spotkanie ze szkolną pielęgniarką, panią Elizą Gałęzią, która przeprowadziła pogadankę na temat kształtowania nawyków i przyzwyczajeń higieniczno – kulturalnych. Przedszkolaki ze skupieniem i wielką uwagą słuchały zaproszonego gościa, który w ciekawy sposób opowiadał o bakteriach i wirusach wywołujących różne choroby, o zdrowej żywności, o

tym jak należy o siebie dbać, ubierać się odpowiednio do pogody i pory roku, właściwie odżywiać oraz zachowywać zasady higieny i zdrowego stylu życia. Dzieci z tej okazji recytowały wiersze i śpiewały piosenki o czystości. Spotkanie było interesujące i bardzo pouczające dla małych słuchaczy. Utwierdziło wszystkich w przekonaniu o potrzebie  i celowości spożywania zdrowej żywności, przestrzegania zasad higieny i dbania o swoje zdrowie.

Na zakończenie wizyty przedszkolaki wręczyły pani pielęgniarce własnoręcznie wykonaną laurkę.

Serdecznie dziękujemy pani Elizie za przybycie do naszego przedszkola, mile spędzony czas,  a przede wszystkim za cierpliwość i dobre praktyczne rady.

Nasze maluchy dobrze wiedzą jak prawidłowo myć ręce  i jakie ma to znaczenie dla ich zdrowia, a co najważniejsze... w naszym przedszkolu zawsze o tym pamiętamy!!!

 Zdrowie naszych dzieci leży w naszych i w ich rękach….. czystych oczywiście!


powrót

Publiczna Szkoła Podstawowa
Przedszkole "Stokrotka"
w Wymysłowie

ul. Wesoła 43
27-415 Kunów

KONTAKT:
tel/fax: (41) 262-47-81
mail: spwymyslow@poczta.onet.pl
 
Ogółem: 346998
Dzisiaj: 53
On-line: 18

UWAGA: Na stronie wykorzystujemy pliki cookie, aby analizować ruch. Korzystając z niej zgadzasz się na to.

Optymalizacja dla Mozilla Firefox - rozdzielczość pozioma min 640px max 1900px                 Projekt: _DM_