AKTUALNOŚCI - SZKOŁA

Strony: [1][2][3][4] ...[34]

81 Rocznica Wybuchu II Wojny Światowej

1 września 2020 roku obchodziliśmy 81 Rocznicę Wybuchu II Wojny Światowej. Jak co roku na cmentarzu parafialnym w Kunowie, na grobie żołnierzy poległych za Ojczyznę zostały zapalone znicze i złożone wiązanki biało-czerwonych kwiatów. W uroczystościach tych PSP w Wymysłowie reprezentował uczeń klasy drugiej Jakub Nowakowski i dyrektor szkoły Bożena Wijata.

czytaj całość

Uroczyste rozpoczęcie Roku Szkolnego 2020/2021

Rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2020/2021. Z tej okazji życzę Wam Drodzy Uczniowie by nauka była udaną przygodą edukacyjną, zapewniającą mądre poznawanie świata, rozwijającą własne zainteresowania i talenty. Czas spędzony w szkole był bezpieczny, spokojny i obfitujący w same w sukcesy! Rodzicom i Nauczycielom życzę cierpliwości i konsekwencji w kształceniu i wychowaniu młodego pokolenia. Władzy Samorządowej na czele z Burmistrzem Lechem Łodejem dobrej współpracy i satysfakcji z osiągania celów. Bożena Wijata-dyrektor PSP w Wymysłowie

czytaj całość

Uroczyste zakończenie Roku Szkolnego 2019/2020

Rok szkolny 2019/2020 okazał się nie lada wyzwaniem dla nauczycieli, uczniów, rodziców i pracowników szkoły. Od marca 2020 roku ze względu na pandemię koronawirusa, realizowaliśmy tzw. zdalne nauczanie. Nadszedł piękny, słoneczny, piątkowy poranek - 26 czerwca, kiedy mogliśmy pożegnać ten ciężki dla wszystkich rok szkolny.

czytaj całość

Drodzy Ósmoklasiści !

Za Wami niezwykle ważny moment – Egzamin Ósmoklasisty. Życzymy Wam, aby wyniki, które otrzymacie spełniły Wasze oczekiwania i stały się dla Was przepustką do szkoły, którą wybraliście na dalszy etap kształcenia. Mamy nadzieję, że będziecie realizować Wasze pasje i marzenia.

czytaj całość

Do ósmoklasistów:

Do ósmoklasistów: W dniach 16,17,18 czerwca 2020 roku odbędzie się egzamin ósmoklasisty. O czym należy pamiętać!?

czytaj całość

Dni wolne od zajęć

Dzień 11 czerwca jest dniem wolnym od zajęć – Boże Ciało. Dzień 12 czerwca jest dniem wolnym od zajęć – dzień tzw. „dyrektorski”. Dni 16 – 18 czerwca są dniami wolnymi od zajęć – egzaminy ósmoklasisty.

czytaj całość

KOMUNIKAT

Na podstawie § 11o ust. 1 Rozporządzenia MEN z dnia 29 kwietnia 2020 r. w sprawie szczegółowych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz. U. z 2020r. poz. 781) w związku ze zmianą terminów przeprowadzania egzaminu ósmoklasisty zmienia się terminy dodatkowych dni wolnych od zajęć dydaktyczno-wychowawczych...

czytaj całość

Rocznica Uchwalenia Konstytucji 3 Maja

W rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja Dyrektorzy placówek oświatowych w gminie Kunów uczestniczyli w symbolicznych obchodach tego ważnego dla Polaków święta. Wśród nich była również Dyrektor naszej szkoły – Pani Bożena Wijata, która złożyła symboliczny znicz pamięci przy pomniku poległych w walce z niemieckim okupantem w latach 1938-1945, znajdującym się na Rynku w Kunowie.

czytaj całość

Strony: [1][2][3][4] ...[34]

Publiczna Szkoła Podstawowa
Przedszkole "Stokrotka"
w Wymysłowie

ul. Wesoła 43
27-415 Kunów

KONTAKT:
tel/fax: (41) 262-47-81
mail: spwymyslow@poczta.onet.pl
 
Ogółem: 527766
Dzisiaj: 43
On-line: 2

UWAGA: Na stronie wykorzystujemy pliki cookie, aby analizować ruch. Korzystając z niej zgadzasz się na to.

Optymalizacja dla Mozilla Firefox - rozdzielczość pozioma min 640px max 1900px                 Projekt: _DM_