AKTUALNOŚCI - SZKOŁA

Strony: [1][2][3][4][5][6][7] ...[36]

Dzień Ziemi

22 kwietnia to z pewnością najbardziej ekologiczna data w ciągu całego roku. Przypomina nam o tym, że powinniśmy szanować nasze miejsce zamieszkania, któremu tyle zawdzięczamy. A raczej rzadko zastanawiamy się nad tym na co dzień.

czytaj całość

Sukces uczennicy klasy IV - Marii Grudzień

Maria Grudzień zdobyła I miejsce w Mistrzostwach Ostrowca Św. 2018 w szachach klasycznych - grupa do 10 lat. GRATULACJE!

czytaj całość

Sukces uczennicy klasy IV

Maria Grudzień zajęła I miejsce na 4 szachownicy w Drużynowych Mistrzostwach Województwa Świętokrzyskiego na rok 2018 (Kielce, 08.04.2018) GRATULACJE!

czytaj całość

X Międzyszkolny Konkurs Recytatorski dla uczniów kl. I - III pod hasłem "Uśmiechnij się"

11 kwietnia 2018 r.odbył się w Kunowie X Międzyszkolny Konkurs Recytatorski dla uczniów kl. I - III pod hasłem "Uśmiechnij się"

czytaj całość

Występ Grupy Artystycznej Rekonstrukto – pokaz historyczny „Ku niepodległej”.

22 marca uczniowie naszej szkoły mieli okazję obejrzeć pokaz i posłuchać opowieści o tym jak narodowi bohaterowie walczyli o wolność, honor i ojczyznę. Ta swoistego rodzaju lekcja historii miała na celu przybliżenie czasów, w których nasi rodacy walczyli za wolność naszego kraju. P

czytaj całość

Dni Kultury Francuskiej

22 marca 2018 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w obchodach Dni Kultury Francuskiej w naszym mieście Ble Blą Róż, który miał miejsce w kinie Etiuda.

czytaj całość

Strony: [1][2][3][4][5][6][7] ...[36]