AKTUALNOŚCI - SZKOŁA

Strony: [1][2][3][4][5][6] ...[31]

ROZSTRZYGNIĘCIE SZKOLNEGO KONKURSU WIEDZY O TADEUSZU KOŚCIUSZCE PT. "TADEUSZ KOŚCIUSZKO – ZA WASZĄ I NASZĄ WOLNOŚĆ!"

10 listopada, podczas apelu z okazji Święta Niepodległości, miała miejsce uroczystość ogłoszenia wyników i rozdania nagród w szkolnym konkursie historycznym pt.”Tadeusz Kościuszko – za waszą i naszą wolność!”. Konkurs adresowany był do uczniów klas V-VII.

czytaj całość

99 rocznica Odzyskania przez Polskę Niepodległości

W listopadzie, w listopadzie młodzi chłopcy nie czekali. W listopadzie, w listopadzie młode serca Polsce dali. Na więzienie nie przystali, na niewolę nie zgodzili. W listopadzie, w listopadzie niepodległość wywalczyli.

czytaj całość

SZKOLNY KONKURS WIEDZY O TADEUSZU KOŚCIUSZCE PT. "TADEUSZ KOŚCIUSZKO – ZA WASZĄ I NASZĄ WOLNOŚĆ!"

Rok 2017 został ustanowiony przez Sejm i Senat Rokiem Tadeusza Kościuszki, w związku z przypadającą w tym roku 200 rocznicą jego śmierci.

czytaj całość

Odwiedzamy groby i czcimy pamięć zmarłych

Dnia 27.10.2017 r. uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunami udali się na zabytkowy cmentarz w Kunowie, który ma blisko 200 lat i wpisany jest na listę zabytków.

czytaj całość

ŚWIĘTO EDUKACJI NARODOWEJ

W piątek 13 października społeczność uczniowska naszej szkoły uczciła Dzień Edukacji Narodowej.

czytaj całość

Wycieczka turystyczno - krajoznawcza do Warszawy

Dnia 11.10.2017 r. uczniowie i opiekunowie Publicznej Szkoły Podstawowej w Wymysłowie udali się na wycieczkę turystyczno- krajoznawczą do Warszawy. Uczestnicy wyprawy podziwiali zabytki stolicy, spacerując po Starym Mieście. Był to Plac Zamkowy, Kolumna Zygmunta, Krakowskie Przedmieście- Pałac Prezydencki oraz Pomnik Warszawskiej Syrenki.

czytaj całość

Strony: [1][2][3][4][5][6] ...[31]