AKTUALNOŚCI - SZKOŁA

Strony: [1][2][3][4] ...[31]

BEZPIECZNI W SIECI

Przed feriami rodzice uczniów z Publicznej Szkoły Podstawowej w Wymysłowie mieli okazję spotkać się z policjantami z Komisariatu Policji w Kunowie. Dzielnicowi – Krzysztof Maziarz i Kamil Żuchowski - w ramach prelekcji przekazali informacje o zagrożeniach, jakie płyną z niezachowania bezpieczeństwa w Internecie.

czytaj całość

Sukces uczennicy klasy IV - Marii Grudzień

Dnia 20 stycznia 2018 r. odbyła się III Ostrowiecka Gala Sportu. Uczennica klasy IV Maria Grudzień zdobyła wyróżnienie w kategorii TALENT SPORTOWY 2017. GRATULACJE!

czytaj całość

XIII Powiatowy Konkurs Wokalny "Hej kolęda, kolęda..."

Uczennica klasy II Aleksandra Klepacz zdobyła wyróżnienie w XIII Powiatowym Konkursie Wokalnym "Hej kolęda, kolęda...", który odbył się 11 stycznia 2018r. w Publicznej Szkole Podstawowej nr 9 w Ostrowcu Św.GRATULUJEMY!

czytaj całość

Gala finałowa konkursu "Doping na medal"

Dnia 05.01.2017r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w gali finałowej konkursu „Doping na medal”. Rozstrzygnięcie odbyło się w hali sportowej KSZO w Ostrowcu Św.

czytaj całość

Plebiscyt na Sportowca i Trenera 2017 roku w Ostrowcu Św.

Maria Grudzień- uczennica klasy IV PSP w Wymysłowie została nominowana w kategorii szachy w Plebiscycie na Sportowca i Trenera 2017 roku w Ostrowcu Świętokrzyskim organizowanym przez kluby sportowe oraz lokalne media.

czytaj całość

Podziękowanie z Pałacu Buckingham

Znów nasza szkoła otrzymała podziękowanie z Pałacu Buckingham.

czytaj całość

Strony: [1][2][3][4] ...[31]